OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Wniebowstąpienie Pańskie 2021

foto1
foto1
foto1
foto1
foto1

Witamy Wszystkich wiernych na stronie Parafii Matki Bożej Różańcowej w Koprzywnicy. Wierzymy, że stanie się ona szybkim źródłem informacji i pozwoli na jeszcze głębsze zjednoczenie we wspólnocie parafialnej.

Modlitwa do świętego Józefa, orędownika we wszelkich potrzebach i uciskach

sw jozef

Chwalebny święty Józefie, Oblubieńcze Maryi, pamiętaj o nas. Czuwaj nad nami, najmilszy nasz Stróżu. Wspieraj nas w dążeniu do świętości, Mężu sprawiedliwy. Zaopatruj nasze potrzeby duchowe i doczesne, najdroższy Karmicielu Przenajświętszego Dzieciątka Jezus.

Wierny Opiekunie, któremu został powierzony najdroższy Skarb nasz, Jezus, weź pod swoją opiekę i wstawiennictwo sprawę, którą Tobie polecam… Niech jej skutek będzie na chwałę Bożą i na pożytek naszych dusz. Amen.

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kaplica1a

Kaplica pw. św. Joanny Beretty Molla

Kaplica2a

Kościół pw. Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych

Kaplica pw. św. Joanny Beretty Molla

Kalendarz

Brak wydarzeń w kalendarzu
Pn Wt Śr Cz Pt So N
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

OGŁOSZENIA PARAFIALNE - Wniebowstąpienie Pańskie 2021

 1. Trwa miesiąc Maj, zachęcam do udziału w codziennych nabożeństwach majowych.
 2. W sobotę będziemy przeżywać odpust ku czci Matki Bożej Wspomożycielki Wiernych w Łukowcu, w czasie którego, młodzież z naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania. Rozpoczęcie uroczystości  o godz. 11.00.
 3. Pragnę podziękować rodzicom dzieci komunijnych za zakupioną i ofiarowaną Chrzcielnicę do naszego kościoła.                                                                                                                                                                                                                                            
 4. Dziękuję rodzicom dzieci rocznicowych za sprzątanie naszego kościoła. W tym tygodniu proszę o posprzątanie kościoła parafian z I cz. ul. Zarzecze.
 5. Do przyjęcia sakramentu małżeństwa przygotowują się: Mariusz Materkowski z naszej parafii zam. na ul. Zarzecze i Patrycja Hara zam. w Krowiej Górze z parafii z Łoniów zap. I. Aleksandra Szczęch z naszej Parafii, zam. Koprzywnica ul.11 Listopada i Mateusz Piotrowski z Tarnobrzega                      z Parafii MBNP zap. III. 
 6. Bóg zapłać za ofiary składane na elewację kościoła.
 7. Drodzy Parafianie – życzę wam dużo pokoju, zdrowia i opieki Matki Bożej na cały rozpoczynający się nowy tydzień.                                                                                                                                                         Szczęść Boże.
ds caritas sdm Opoka

Liturgia dnia

Msze św. i nabożeństwa

W niedziele : 7 30, 1200, 1700

W dni powszednie: 700, 1700 

W okresie od 1 lipca do 1 września

Msza Św. wieczorowa na tygodniu o godz. 1900

Łukowiec: 930,

Krzcin: 1045

Nabożeństwa cotygodniowe:

Środa -  do Św. Józefa

Sobota – Nowenna do MBR

I Czwartek miesiąca

I Piątek miesiąca

I Sobota miesiąca

13 Dzień miesiąca

Kancelaria czynna:

 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • po Mszy św. porannej i wieczorowej
 • -
 • -

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 325

Wczoraj 514

W tym tygodniu 2143

W tym miesiącu 839

Ogółem 670453

Kubik-Rubik Joomla! Extensions