OGŁOSZENIA PARAFIALNE 2022 - UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

  1. Przeżywamy Czas Bożego Narodzenia, który będzie trwał do 9 stycznia czyli do Niedzieli Chrztu Pańskiego. W Tradycji Kościoła w Polsce w naszych kościołach pozostają jeszcze Szopki Betlejemskie i śpiewa się kolędy do Święta Ofiarowania Pańskiego, czyli do 2 lutego.
  2. W czwartek 6 stycznia będziemy przeżywać Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli. Po każdej Mszy Św. poświęcenie kredy i kadzidła. Na drzwiach naszych domów piszemy litery C+M+B 2022 co oznacza - Chryste błogosław nasz dom.       
  3. W tym tygodniu przypada I Czwartek i I Piątek miesiąca Stycznia.  W I Czwartek  przed Mszą Św. wieczorową o godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, Litania do Krwi Chrystusa i modlitwa  o powołania.
  4. W I Piątek od godz. 8.30 odwiedziny chorych: Koprzywnica, Błonie i Łukowiec. O godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu, spowiedź  i Litania do Serca Pana Jezusa.             
  5. W przyszłą niedzielę, Niedzielę  Chrztu Pańskiego w czasie każdej Mszy Św. odnowienie przyrzeczne chrzcielnych i podziękowanie Panu Bogu za dar Chrztu Św.       
  6. Do sprzątania Kościoła w tym tygodniu prosimy Parafian z ul. Sandomierskiej. Dziękuję za sprzątanie naszego kościoła parafianom z II cz. ul.11 Listopada i 3 Maja.
  7. Bóg zapłać za ofiary składane na Kościół.
  8. Spotkanie z rodzinami w kościele parafialnym w ramach wizyty kolędowej: PONIEDZIAŁEK 3.01.-00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Sandomierskiej; WTOREK 4.01- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Armii Krajowej, Krakowskiej, Rzecznej i Miodowej; ŚRODA 5.01- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Piłsudskiego i Leśnej; PIĄTEK 7.01.- 17.00 – O Boże błogo. dla rodzin i osób z ul. Gęsiej, Garncarskiej i Osieckiej
  9. Drodzy Parafianie – życzę wam dobrej niedzieli i całego nowego tygodnia.

  Szczęść Boże.